facebook

Praca ze skórą to moja pasja. Każdy mój wyrób jest stworzony własnoręcznie. Nie opieram się na masowej produkcji a radość sprawia mi tworzenie ciągle nowych i niepowtarzalnych prac. Tworzę z pasją, zajmuję się projektowaniem i samodzielną realizacją praktycznych i modnych toreb dla kobiet i mężczyzn . W mojej ofercie znajdziesz zarówno klasyczne torby na ramię jak też kopertówki, listonoszki, oraz torby męskie.

W mojej pracy wykorzystuje jedynie naturalną skórę, która zawsze, jako produkt naturalny może się charakteryzować różnicami w odcieniu i fakturze , różnicami grubości, znamionami, bliznami, lub zmarszczkami. Nie należy traktować tego, jako wady. Są to cechy charakterystyczne naturalnego materiału, jakim jest skóra. Skóra, prostota wykonania w połączeniu z tradycyjną pracą kaletniczą i niepowtarzalnym wzornictwem, to coś, co kocham.

Zamawiając torebkę w mojej pracowni zapraszam do zakładki TWOJA TOREBKA gdzie umożliwiam Państwu załączenie szkicu lub zdjęcia torebki, wyboru skóry oraz okuć kaletniczych, na podstawie których ja zrealizuję projekt.

Pierwszym krokiem do złożenia zamówienia jest wybór odpowiedniego fasonu, następny to dobór odpowiedniej dla Państwa skóry, i ostatni trzeci krok to dobór okuć kaletniczych. W ten sposób stworzona przez Państwa kompozycja kolorystyczna stanowić będzie dla mnie zamówienie na podstawie którego zrobię wycenę torebki, którą dostaniecie Państwo najpóźniej 24 godziny od złożenia zamówienia.

Istnieje również możliwość realizacji zamówienia korzystając z wzorów już sprzedanych znajdujących się w zakładce ARCHIWUM, w tym przypadku proszę wybrać interesującą torebkę  w zakładce TWOJA TOREBKA,wybrać skórę oraz okucia kaletnicze i wysłac zamówienie.

Zachęcam również do skorzystania z zakładki GOTOWE TOREBKI gdzie znajdą Państwo moje zrealizowane już prace gotowe do wysyłki.

Więcej szczegółowych informacji dotyczących terminów realizacji, zamówień, form płatności, wysyłki znajdują się w zakładce REGULAMIN.