facebook

Wszelkie składane zapytania nie zobowiązują Państwa do zakupu produktu a porady, sugestie, pomoc są nieodpłatne i świadczone są głównie drogą mailową.

 

 Jak zamówić:

1) Korzystając z zakładki "TWOJA TOERBKA" oraz 3 etapów - wyboru fasonu, doboru skóry oraz okuć kaletniczych.

2) Korzystając z zakładki "WSZYSTKIE TOREBKI" zamawiając gotowe wzory produktów z naszej oferty.

3) Poprzez kontakt e-mailowy po wcześniejszym ustaleniu wszystkich szczegółów dotyczących konkretnego zamówienia i form płatności

 Torebki zamówione z pozycji Archiwum, wykonane będą z najbardziej zbliżonych, kolorystycznie i fakturowo, materiałów.

Warunkiem realizacji zamówienia jest prawidłowe wypełnienie danych adresowych, wraz z poprawnym adresem e-mail, oraz dokonanie płatności. Zastrzegam sobie prawo do wstrzymania realizacji zamówienia w wyniku wystąpienia okoliczności uniemożliwiających jego realizację i zobowiązuję się do poinformowania o zaistniałej sytuacji.

Czas realizacji:

Rozpoczęcie realizacji zamówienia liczy się z chwilą otrzymania przez Kupującego potwierdzenia jego odbioru, a czas realizacji ww. uzależniony jest od ilości bieżących zamówień i jest gwarantowany okresem 3 do 15 dni roboczych z uprzednim kontaktem.

Formy płatności: 

Płatność można dokonać na kilka sposobów:

- płatność przy odbiorze, gotówka, karta.
- przelew na konto
- przekaz pocztowy

Dane:


Anna Małyszek
Gołębie 42
22-540 Dołhobyczów
Nr konta 09 1240 1066 1111 0010 0039 6874

Wysyłka i koszty:

Moje produkty wysyłam za pośrednictwem Poczty Polskiej paczką priorytetową. Czas dostawy to ok 2-3 dni robocze. Podstawowym warunkiem realizacji dokonanych zakupów jest prawidłowe złożenie zamówienia na stronie sklepu, wybór formy płatności i sposobu przesłania wybranego produktu bądź produktów. Wszystkie ceny podawane w sklepie www.annamalyszek.pl są cenami wyrażonymi w złotych polskich (PLN).

Koszt przesyłki:

Pocztą Polską - paczką priorytetową - 10 zł

Pocztą Polską - paczką priorytetową pobraniową - 15 zł

Przy zakupie większej ilości produktów koszt przesyłki na terenie  Polski jest taki sam.

Reklamacje:

W celu dokonania reklamacji, należy uprzednio złozyć zawiadomienie drogą e-mailową, w której to wiadomości zostanie podany/opisany powód jej złożenia (opis - wady/problemu) i dopiero wtedy proszę odesłać dobrze zabezpieczony produkt, wraz z pisemnym określeniem powodu takiej sytuacji. 

Adres do wysyłki:


Anna Małyszek
Gołębie 42
22-540 Dołhobyczów

Zwroty:

Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (dz. U. Z 2000 r. Nr 22 poz. 271 z późn. Zm.) dla zakupów realizowanych wysyłkowo, kupujący może odstąpić od umowy sprzedaży bez podania przyczyn - składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie do dziesięciu dni od daty otrzymania produktu.

Warunkiem dokonania zwrotu w wyżej podanym terminie jest odesłanie towaru w nienaruszonym stanie. W celu dokonania zwrotu uprzejmie prosimy o wcześniejsze zawiadomienie nas droga e-meilową. Przedmiot nie może nosić żadnych śladów użytkowania lub uszkodzenia, musi zostać zapakowany i dostarczony w sposób gwarantujący zapobiegnięciu uszkodzenia a w szczególności zagnieceniu produktu. Należność zostanie zwrócona na wskazany nr. konta bankowego w terminie do 7 dni roboczych.

W naszej manufakturze wykorzystywana jest jedynie naturalna skóra, która zawsze, jako produkt takiego pochodzenia charakteryzować się może różnicami w fakturze, odcieniu, grubości, znamionami, bliznami, lub zmarszczkami. Nie należy traktować tego jako wadę, są to charakterystyczne cechy w pełni naturalnego materiału, jakim jest skóra.

Osoby dokonujące transakcji z naszą firmą oświadczają jednocześnie iż zapoznały się z regulaminem dotyczącym zakupów u nas oraz akceptują postanowienia wynikające z niej.

Ochrona danych osobowych/postanowienia końcowe: 

Sklep www.annamalyszek.pl zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. „O ochronie danych osobowych”. Wypełnienie formularza z danymi Zamawiającego równoznaczne jest ze zgodą na przechowywanie oraz przetwarzanie podanych danych osobowych do celów realizacji i rozliczania transakcji. Dane osobowe Zamawiającego będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji złożonego zamówienia, w tym wystawienia rachunku i prowadzenia sprawozdawczości finansowej. Dane te są poufne i nie będą ujawniane osobom trzecim. Klient ma prawo do wglądu do własnych danych osobowych oraz ich poprawek, a także usunięcia z bazy danych. W tym celu należy wysłać wiadomość z określoną dyspozycją na adres e-mail: torebki@annamalyszek.pl